Olomoucké
Zelenenoviny.cz

Nová provozní doba Senior Taxi ve městě Uničov

27.9.2018 | Město Uničov

taxi uničovUničovské Senior Taxi rozšíří od pondělí 1. října své služby. Nově bude registrované uživatele vozit na polikliniku v ordinační době ortopedie, tedy v pondělí a ve středu od 17.00 do 19.00 hodin.


Senior Taxi v Uničově běžně jezdí od 7.00 do 14.00 hodin. Ortopedická ambulance na poliklinice však ordinuje až vpodvečer. Na základě poptávky uživatelů se proto provozní doba Senior Taxi rozšíří – v pondělí a ve středu bude doprava zajišťována také od 17.00 do 19.00 hodin. Vozidlo však bude zajíždět pouze na polikliniku, případně k ordinacím dalších odborných lékařů v Uničově. V tuto dobu nebude možné objednat taxi k poště či na autobusové nebo vlakové nádraží.

Senior Taxi Uničov zajištuje dopravu na polikliniku v Uničově, k dalším ordinacím lékařů ve městě, na poštu a na autobusové či vlakové nádraží. Služba je určena registrovaným seniorům, kteří pobírají starobní důchod a mají trvalé bydliště v Uničově nebo jeho místních částech

Objednávky k dopravě se přijímají minimálně 24 hodin předem v pracovní dny od 8.00 do 11.00 hodin na telefonním čísle 585 088 111. Vůz Senior Taxi je přistaven v dohodnutý čas před bydliště seniora, který se při nastupování prokáže průkazem opravňujícím k užití služby. Seniora může na cestě doprovázet další osoba.

Cena je 20 korun – jde o paušální částku za jednu jízdu.

Registrace zájemců a výdej průkazů opravňujících k užití Senior Taxi probíhá na odboru sociálních věcí a zdravotnictví Městského úřadu Uničov, Masarykovo náměstí 22 u Jitky Pánkové nebo Antonína Mikšíka. K registraci je nutný občanský průkaz a výměr starobního důchodu vydaný Českou správou sociálního zabezpečení, případně jiný dokument prokazující pobírání starobního důchodu.

Zdroj: Město Uničov

Zdroj fotky: www.pixabay.com

Více informací najdete v rubrikách:



    Reklama

    Co se dělá pro životní prostředí:

    Reklama: